امروز: یکشنبه 22 تیر 1399 برابر با 12 جولای 2020

 

دارای مجوز  رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 93/28012

انتقادات مردمی (128)

انتقادات مردمی

با سلام و احترام

با توجه به اینکه الان که فصل گرما است.
اکثر روستاهای بخش تلنگ شهرستان قصرقند از افت شدید ولتاژ برق ناراضی هستند. روستای *دنگری بالا* از توابع بخش مذکور نیز از این قاعده مستثنی نیست. لازم به ذکر که این افت ولتاژ مربوط به چندما یا چندهفته اخیر نیست؛ بلکه سال‌هاست که اهالی این روستا از نعمت آب‌سرد و هوای خنک کولر بدلیل مشکل مذکور محروم‌اند.
و ترانس روستای این‌روستا ۵۰می‌باشد و جمیعت این روستا بالغ بر۱۵۶نفر و ۵۶خانوار می‌باشد.
و این ترانس جوابگوی این روستا نمی‌باشد.
از مسئولین مربوطه خواهشمندیم اقدامات عاجل و لازم در خصوص رفع افت‌ولتاژ روستای دنگری بالا بعمل آید.

بیمه روستایی که قبلاً به صورت مجانی در اختیار روستائیان قرار می گرفت چندی پیش کسانی که مدت اعتبار بیمه شان به پایان رسیده بود با مراجعه به دفاتر پیشخوان باقانون جدیدوعجیبی مواجه شدند.

کارمندان محترم پیشخوان با ثبت مشخصات بیمه درمانی روستایی به مراجعه کننده می گویند که همچون گذشته فورا برای شما بیمه صادر نمی گردد بلکه دولت وسع مالی شمارا بررسی ودر صورت ثبوت فقر وناداری، بیمه درمانی رایگان دراختیار شما قرار می گیرد ودرغیر اینصورت باید ماهیانه مبلغی برای هرنفری ازافراد تحت تکفل پرداخت شود تامشمول بیمه درمانی کمافی السابق شوید.

چندین اشخاص فقیر که یک ملیون تومان درحساب بانکی شان نبوده است ازافراد ثروتمند محسوب شده واز دریافت بیمه درمانی روستایی محروم شده اند.

امید است دولتمردان محترم نیازمندان راناامید نکرده ودرعمل به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران (رح) پیشگام باشند.


✍️ مولوی مهیم ملک رییسی مدیرمدرسه دینی تحفیظ القرآن الکریم سربازکلات

سرعت اینترنت و گله مندی مردم روستای شیرآباد .

سرعت پایین اینترنت در روستای شیرآباد لاشار مشکلاتی را برای اهالی این روستا ایجاد کرده است.

اهالی روستای شیرآباد لاشار از توابع شهرستان نیکشهر از سرعت پایین اینترنت در این روستا گله مند و خواستار توجه جدی مسئولان شده اند.

یکی از اهالی روستا می گوید: دانش آموزان و دانشجویان روستا برای انجام تحقیقات درسی به دلیل نبود اینترنت در روستا باید به شهر و یا به تپه ها و یا حاشیه جاده ترانزیت مراجعه کنند.

دانشجوی اهل این روستا هم گفت: روستای شیرآباد ۳۵۰ خانوار جمعیت دارد و مردم به دلیل سرعت پایین اینترنت برای انجام برخی امور با مشکل مواجه اند.

رئیس شرکت مخابرات نیکشهر پیش تر گفته بود : در روستای شیرآباد یک سایت همراه اول وجود دارد که برپایه اینترنت 2g در حال خدمات است.

وی بیان اینکه برای ارتقاء سرعت اینترنت روستا باید تست هایی انجام شود که انجام این تست ها و ارتقاء اینترنت در دستور کار است افزود: اگر این موضوع از طرف ارتباطات سیار تایید شود در اولویت کار قرار خواهد گرفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام وصلوات برنبی رحمت محمّدمصطفی[ص]وآل واصحابش.
مدیرکل محترم شرکت مخابرات سیستان وبلوچستان جناب مهندس محمّدحسین عبدی زاده السلام علیکم
روستای کهنمگارشهرستان مهرستان بادارا بودن زیرساختهای مخابراتی از ارتباطات تلفن خانگی وadslبی بهره اند.نادانی اقدام بسرقت کابلهای شبکه تلفن خانگی روستاهای کهنمگارودرمشوکی کردوبدست
قانون سپرده شد.ازآن مدّت هفت/۷سال میگذرد.دردوران متصدّی مهندس رضایی پیگیریهای مداومی ازسوی مرکزمخابرات کهنمگار،شورای اسلامی،دهیاری،بخشداری
داشته ایم.جوابهایی که شنیده ایم ؛
۱-سارق کابلهاراتحویل دهیدترمیم شبکه انجام میشود.۲-کابلهارازمینی میکنیم چاله رابزنید.۳-حالا اقدام میشود و....
جوابهای مردم : ۱-سارق تحویل شدجرمش راکشیدهیچ اقدامی نشد.۲- چاله را قبول کردیم اقدامی نشد.۳- حالا، چه وقت است ازنظرآن شرکت که اقدام میشود.
خواسته مردم : ترمیم شبکه سرقت شده بمقدار یکهزار ۱۰۰۰متر.چنانچه سالیانه مقدار ۲۰۰مترسهمیه کابل مرکزمخابرات کهنمگارتحویل میشدامروزمقدار ۱۴۰۰متر کابل شبکه داشتیم.جناب مدیرکل محترم امروزه دولت شما دولت الکترونیک است، اگرنداشته باشیم یعنی جسم بدون روح.
حال انتصاب حضرتعالی به مدیریت عاملی شرکت مخابرات استان سیستان وبلوچستان مداواگردردهای کهنه مامردم کهنمگاربزرگ میشود؟
باتشکرخادمین مردم،،،کهنمگاربزرگ
۱۳۹۹٫۰۳٫۲۸

درحالی که امتحانات پایان ترم دانشجویان در اکثر شهرها و دانشگاه ها به صورت مجازی برگزار میشود؛مسئولین دانشگاه آزاد چابهار برخلاف وعده های قبلی و دستور العمل دانشگاه آزاد درباره برگزاری امتحانات که در آن تاکید شده برگزاری امتحانات حضوری در شهرهایی که بازه آزمون وضعیت قرمز را داشته باشد الزامی نیست(به گواه آمار چابهار در وضعیت قرمز قرار دارد) قصد دارند امتحانات پایان ترم را بصورت حضوری از روز شنبه برگزار کنند

◀️درصورت تحقق این اراده که در بین مسئولان دانشگاه بطور قوی دیده میشود بسیاری از دانشجویان برای حفظ جان خود و خانواده هایشان حذف ترم خواهند کرد و یک ترم از زندگی تحصیلی عقب می افتند لذا ما از تمامی مراجع قانونی و خبرگزاری ها و رسانه دار ها تقاضا داریم با پوشش خبری و رساندن صدای ما به متولیان این دانشگاه از بروز یک فاجعه کرونایی دیگر در شهر جلوگیری کنند و بار دیگر از مسئولین محترم دانشگاه آزاد میخواهیم قبل از هر چیز به سلامت دانشجویان که آینده دانشگاه به آنها وابسته است توجه کنند.


????جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد چابهار

مدیریت مخابرات شهرستان زاهدان

پهنای بانداینترنت منطقه زیباشهربسیارضعیف است وانگاردرمنطقه کوهستانی وصعب العبورساکنین بایدبه نت وصل شوند
لذاباتوجه به تکرارمکررات عرایض اینچنینی خواهشمندیم دستوررسیدگی صادرفرمائید
اگرکامنتهای پستهای وزیرارتباطات بخوانیدهمه مردم استان علی الخصوص قسمتهای ازکلان شهردانشگاهی زاهدان شاکی وگلایه مندهستند
امیداست این آخرین عریضه باشدجهت رسیدگی
والسلام
جمعی ازساکنین محله زیباشهر

سلام
????درود و خسته نباشید بسیار برای شما دوست عزیز که همیشه پیگیر مشکلات سیستان و بلوچستان هستید

لطفا یه پیگیری بر نظارت قیمت های مواد بهداشتی مصرفی در چابهار بشید دلیلش چیه هرچی میخواهید بخرید تو چابهار اصلا قیمت واقعی نیست این ناظرین کجان یا اصلا ناظری داره از میوه فروش بگیر تا سوپر مارکت هیچ کدوم قیمت واقعی نداره شدیدا پیگیر باشید

دیگه کرایه های تاکسی درون شهر بدتر حالا خوبه ما کپسول گاز که نمی بینیم از بس به ماشینا میزنن و ما ازاد ۱۵ هزار میگیریم اگه گاز خانگی مصرف میکنن پس این کرایه های نجومی چیه ممنون خواب این ناظرین مفت خور بیدار کنید.


*باعرض سلام خدمت نماینده محترم و فرماندار محترم شهرستان خاش*

*مدت دوازده روز است که درقسمت چهار راه بهشتی و آزادی باسرقت سیم های مخابرات تلفن های ثابت سه خیابان آزادی ،شهید بهشتی و خیام به طور کامل قطع شده اند.*
*در خطوط ثابت،اینترنت adsl خانگی،کارت خوانهای مغازه ها و*
*بخصوص آژانس بیسیم که بیشتر از 50نفر ازجوانان مشغول به کار* *هستند قطع شده اند و باعث نارضایتی مردم شده است.*

*بامراجعه به مخابرات هیچگونه جواب قطعی نمیدهند وتنها پاسخ*
*مجهول آنها نبودن کابل مخابرات است مگر دریک کشور به این* *پهناوری کابل وجود ندارد یا از هر شهری از ایران اگر با پای پیاده*
*هم می آوردند تا حالا رسیده بود.*

*تنها امید ما بعد از خدا شما نماینده و فرماندر پرتلاش مردمی هستید.*
*از شما خواهشمندیم به مشکل ما*
*باجدیت تمام رسیدگی کنید*
*باتشکر از شما*

*جمعی از شهروندان خاش*

جناب آقای دکتر آذری جهرمی
وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات
♦️جناب آقای مهندس موهبتی
استاندار محترم استان سیستان وبلوچستان
♦️مدیر کل محترم شرکت ارتباطات زیرساخت استان سیستان وبلوچستان
مدیر کل محترم بازرسی استان سیستان و بلوچستان
با عرض سلام

به استحضار بخشدار و فرماندار محترم و فعال مردمی شهرستان #فنوج می رسانم مبنی بر اینکه پوشش دهی اینترنت در داخل روستای #بندبنگی خیلی کم و مورد رضایت مردم نیست و قابل ذکر است سرعت اینترنت در خارج روستا به ۳۰kB.s و داخل روستا 0kB.s می باشد. و این امر ناراحتی اغلب مردم روستا را در پی داشته . لذا از آنجا که اینترنت امروزه با زندگی مردم بخاطر وابستگی شدید مردم به فضای مجازی گره خورده ، این را می طلبد نسبت به این موضوع حساسیت و فعالیت بیشتری انجام داده بنده به عنوان یکی از نماینده مردم این روستا عاجزانه و مصّرانه تقاضا مندم که نسبت به این امر پیگیری های لازم را انجام بدهید.

♐️نکته : مردم می خواهند این مشکل فوری و هر چه زودتر حل شود و وعده اینترنت وای فای روستایی و یا ... دردی از مشکلات فعلی مردم را حل نمی کند

صفحه1 از10

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز140
mod_vvisit_counterدیروز3589
mod_vvisit_counterاین هفته140
mod_vvisit_counterهفته قبل24821
mod_vvisit_counterاین ماه39392
mod_vvisit_counterماه گذشته91539
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2587440

بازدیدکننده جاری : 64
آدرس آی پی : 3.85.214.125
,
امروز : 12, جولای, 2020

حالت های رنگی